Współpraca - wsparcie dystrybucji

Wsparcie Dystrybutorów Herbalife

Korporacyjne instrumenty wsparcia Dystrybutorów

Nasze programy szkoleniowe wspierają rozwój Twojego biznesu. Jest to szansa, by zostać kowalem własnego losu, dzięki nabyciu umiejętności, które pomogą ci prowadzić biznes przynoszący zyski. Proste programy biznesowe, które są stale rozwijane i udoskonalane. Wsparcie obejmujące najwyższe standardy etyki w biznesie, postępowania i odpowiedzialności, stosujące się do wszystkich Niezależnych Dystrybutorów Herbalife.

System szkoleń dla Dystrybutorów HerbalifeSuccess Training Seminars (STS). Możesz przyjść na takie spotkanie w regionie w którym mieszkasz (sprawdź terminy i miejsca- kalendarz poniżej). Możesz dowiedzieć się i nauczyć jak odnieść sukces ucząc się od ekspertów. Tu dowiesz się wszystkiego począwszy od szkoleń sprzedażowych jak i produktowych, aż do efektywnej rekrutacji.

Herbalife Opportunity Meetings (HOM). Zaczynając biznes z Herbalife możesz skorzystać z podstawowych spotkań informacyjno-szkoleniowych.Są one prowadzone i organizowane przez Dystrybutorów, którzy mają już na swym koncie wiele sukcesów. Są to spotkania, które dają Ci możliwość zdobycia wstępnych informacji i podjęcia szybkiej decyzji o starcie w tym biznesie.

Oglądaj nasze programy w telewizyjnej sieci HBN. Herbalife oferuje niesamowity wybór programów szkoleniowych, które obejrzeć możesz w swoim komputerze. Wykorzystując technologię internetową HBN dostarcza programy, które szkolą, motywują oraz inspirują Ciebie i twoja organizację 24 godziny na dobę.

Wsparcie własnej struktury - Możesz liczyć na swojego Sponsora!

Po podjęciu decyzji o biznesie z Herbalife, podpisaniu umowy oraz wysłaniu jej do nas nowy dystrybutor zostaje otoczony szczególną opieką przez nas. Twój "Sponsor" czyli wyznaczony przez nas Dystrybutor Herbalife skontaktuje się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie Ciebie do pracy za pośrednictwem metody, która najbardziej odpowiada twoim predyspozycjom.

Do kwestii wyszkolenia nowego dystrybutora podchodzimy szczególnie uważnie, ponieważ zależy nam szczególnie na podtrzymaniu dobrego imienia i zbudowanej marki naszego teamu Dystrybutorów Herbalife "Moja Figura". Podkreślamy ten fakt, ponieważ bardzo istotne jest to za pośrednictwem kogo podpisujesz umowę z Herbalife. Jest to ważne, gdyż czasami spotykamy się z przypadkami tzw. szybko podpisanej umowy z osobą - dystrybutorem Herbalife, która nie posiada odpowiedniego doświadczenia oraz kompetencji do tego, aby pełnić rolę "Sponsora". Rola "Sponsora" jest często kluczową dla nowego Dystrybutora, gdyż za jego pośrednictwem poznajemy istotę oraz sens biznesu z Herbalife.

Ponieważ mamy doświadczone i wyspecjalizowane grupy dystrybutorskie działające za pośrednictwem różnych metod pracy możemy zaoferować metodę najbardziej odpowiednią dla Ciebie.

metody pracy w Herbalife Możesz pracować bezpośrednio z klientami spotykając się z nimi. Możesz również prowadzić samodzielne biuro Herbalife w którym będzie można prowadzić pokazy oraz konsultacje i zapewnimy Ci odpowiedni staż w jednym z takich biur, aby poznać specyfikę pracy takiej placówki.
metody pracy w Herbalife Osoby z predyspozycjami do pracy w internecie również mogą liczyć na ogromną pomoc z naszej strony. Portal Dystrybutorów Herbalife "Moja Figura" to czołowy serwis w Polsce w branży wellness posiadający ogromną rzeszę stałych użytkowników. Budowaliśmy niezależną markę przez wiele lat rozpoczynając w 2002 roku. Można śmiało powiedzieć, że "konsultant portalu Moja Figura" ma swoją wartość na rynku doradztwa w stosowaniu suplementów oraz dietetyki.
   
metody pracy w Herbalife Możesz w końcu łączyć poszczególne metody pracy, gdyż specyfika każdej z nich jest taka, że nie wyklucza wzajemnego prowadzenia tego biznesu. Będąc zarazem niezależnymi dystrybutorami Herbalife jako część ogólnoświatowego koncernu tej firmy mamy zapewniony dostęp do najlepszych szkoleń korporacyjnych organizowanych na poziomie regionalnym, krajowym oraz światowym.

Mówiąc w skrócie...

Jesteśmy grupą ludzi być może trochę zwariowanych, ale z pewnością nie wariatów. Każdy z nas chce w życiu osiągnąć wiele, lecz każdy z nas doskonale wie, że nic nie przychodzi w życiu za darmo i aby to osiągnąć trzeba pracować bardzo ciężko - i tak właśnie pracujemy!

Rozpocznij współpracę z Herbalife

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl