Zestaw pielęgnacyjny

Zestaw pielęgnacyjny

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Nie możesz lub nie chesz czekać na kontakt z naszej strony i chcesz uzyskać poradę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, numery telefonów w dziale KONTAKT lub zadzwoń na numer ogólnopolskiej InfoLinii 801 000 886.

Dlaczego nie widzę ceny?

Zestaw Pielęgnacyjny zawiera
  • Mleczko/Żel do oczyszczania twarzy
  • Tonik
  • Krem nawilżający SPF 15

Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife

  • nawilża skórę bez pozostawiania uczucia jej natłuszczenia
  • wzbogacony filtrami SPF 15 pomaga chronić przed oznakami przedwczesnego starzenia się skóry


Zalecane

  • Myj skórę ciepłą, a nie gorącą wodą.
  • Używaj jak najmniej mydła.
  • Pij dużo wody.
  • Osuszaj skórę dokładnie, ale delikatnie.
  • Stosuj olejki do kąpieli oraz kremy i balsamy nawilżające.

Kompletny program pielęgnacji skóry pomoże Ci zyskać zdrowo wyglądającą, czystą cerę. Wyjątkowa formuła multiwitaminowa z witaminami A, C i E pomaga odżywiać skórę i dodaje jej blasku!

FAKTY

Skóra pod oczami jest delikatna i zawiera bardzo mało gruczołów wytwarzających sebum, dlatego to właśnie na niej pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się. Komórki skóry odnawiają się szybciej niż jakiekolwiek inne w ciele człowieka, a większość procesów regeneracyjnych zachodzi nocą.

 

 

Produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb twojej skóry

Twoja codzienna pielęgnacja skóry powinna zawsze zaczynać się od oczyszczania. Po oczyszczaniu stosuj tonizację by usunąć zanieczyszczenia, zwęzić pory i stonować skórę. Dokończ swoją pielęgnację skóry z kremem nawilżającym dostosowanym do potrzeb twojej skóry. Opatentowane produkty Herbalife z gamy Nourifusion® oferują dwa systemy pielęgnacji – jeden do skóry normalnej/suchej i drugi do skóry normalnej/tłustej.

Nourifusion® to również produkty do delikatnych okolic oczu, w tym żel pod oczy Nourifusion®, który ożywia oczy i redukuje opuchliznę. A dla skóry suchej i delikatnej, Herbalife oferuje również bogaty krem pod oczy, który nawilża skórę wokół oczu w czasie, gdy śpisz. Żeby uzupełnić codzienne czynności, dwa do trzech razy w tygodniu stosuj maseczkę. Nasza maseczka oczyszczająca pomaga usunąć łój z powierzchni skóry i wygładzić niedoskonałości. Zwęża również pory i pozostawia skórę odświeżoną.

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować kosmetyki lub suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

Potrzebujesz informacji zadzwoń do nas...

InfoLinia Herbalife 801 000 886

Sklep internetowy Shoper.pl