Konsultant - Dietetyk - o mnie

Anna Maria Cieleń – dietetyk i specjalista ds. suplementacji

Cytat Ani

Czym się zajmuję?

Dietetyką i problematyką prawidłowego odżywiania zajmuję się  ponad 10 lat. Jestem też zawodowo związana z firmą Herbalife, z którą współpracuję od 2004 roku. Ponadto specjalizuję się również w zakresie żywienia i suplementacji sportowców.

Poradnictwo dietetyczne jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą. To również moja pasja, którą wciąż na nowo rozwijam i w której się doskonalę. Radość z sukcesów moich Klientów przynosi mi ogromną satysfakcję i motywuje do dalszego działania.

Jak działam?

Moim głównym celem, jest poprowadzenie Państwa w określonym kierunku czyli ku zbudowaniu i utrzymaniu właściwej masy ciała. W tym celu wykorzystuję poradnictwo dietetyczne oraz układane przeze mnie indywidualne i odpowiednio zbilansowane plany żywieniowe. Tworzę je zarówno w oparciu o nabyte: wiedzę i doświadczenie, jak i z wykorzystaniem  wytycznych Instytutu Żywienia i Żywności oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Co oferuję?

Moje usługi koncentrują się na trzech filarach:

  • Poradnictwo dietetyczne;
  • Komponowanie indywidualnych programów żywieniowych;
  • Nauka właściwych nawyków żywieniowych.

Decydując się na moje usługi zyskujecie Państwo przede wszystkim indywidualne podejście. Oznacza to, że dla każdego z moich Klientów przygotowuję odrębny program dietetyczny, uwzględniający jego: styl życia, stan zdrowia, jak i ulubione smaki. Dlatego proponowane przeze mnie diety są naprawdę skuteczne. Każda z opracowywanych przeze mnie diet, obejmuje 5 zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków. Staram się, by były one przy tym smaczne, niedrogie i łatwe w przygotowaniu, a także by dostarczały odpowiedniej ilości energii. Po drugie gwarancja widocznych gołym okiem efektów. Jest to możliwe, gdyż często wykorzystuję w swoich programach suplementy firmy Herbalife. Dzięki czemu w mgnieniu oka zmienia się Państwa sylwetka, co motywuje jeszcze bardziej do działania.

W czym tkwi mój sekret?

Z powodzeniem mogę mówić o sobie skuteczna dietetyczka, gdyż w moim słowniku nie istnieje efekt jo-jo, a wszelkie proponowane przeze mnie rozwiązania są zawsze poparte uważnym wsłuchaniem się w potrzeby moich Klientów. Poza tym w swojej pracy, stawiam na  dobry kontakt i relację partnerską z moimi klientami. Kluczem do mojego sukcesu jest również stałe samodoskonalenie. Stale kształcę swoje umiejętności i na bieżąco śledzę wszelkie nowinki z zakresu żywienia. Proponowane przeze mnie programy i rozwiązania opieram zawsze na naukowych podstawach, rzetelnych danych z renomowanych źródeł, specjalistycznej literaturze oraz własnej wiedzy i doświadczeniu.

Odchudzanie samo w sobie nie jest skomplikowane. Prawdziwym wyzwaniem jest zaszczepienie w kliencie zdrowych nawyków żywieniowych. Dlatego w trakcie trwania wyznaczonego programu, uczę swoich Klientów nowych przyzwyczajeń i zachowań. Zmieniam też ich schematy myślenia o jedzeniu na takie, które pozwolą im cieszyć się osiągniętymi efektami, także po zakończeniu diety. Uważam, że sukces każdego dietetyka polega właśnie na zaszczepieniu w Kliencie zdrowych nawyków żywieniowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl