do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Mama pełna energii

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI

Skontaktujemy sie z Toba i aktywujemy Twoje Konto Stałego Klienta, zapewniając tym samym stały dostęp do cen i możliwości składania zamówień.

SZYBKIE ZAMÓWIENIE 501 778 522

Dlaczego nie widzę ceny?

Opis

Informacja o programie

 

Doskonały sposób na zapewnienie sobie odpowiedniej ilości energii, by podołać wyzwaniu, jakim jest bycie aktywną i dobrą mamą. Dzięki temu programowi, żadnej mamie nie zabraknie energii na zabawę z dzieckiem – nawet takim, które ma „tysiąc pomysłów na minutę”. Program został tak opracowany, by każda mama mogła sprostać zadaniom jakie na niej spoczywają w ciągu całego trudnego dnia. Smaczne i pożywne produkty takie jak koktajl i herbatka rozpuszczalna, pozwolą na chwilę oderwać się od absorbującego brzdąca i szybko wyrównać niedobory energii.

 

Program Herbalife dla matek

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Szybki i zdrowy, a przy tym smaczny zastrzyk energii;
  • Wsparcie dla systemu nerwowego;
  • Doprowadzenie do optymalnej aktywności umysłowej;
  • Podtrzymanie zdolności koncentracji i pamięci;
  • Alternatywa dla zwykłego posiłku;
  • Naturalne źródła energii – bezpieczne dla serca i nie obciążające dodatkowo żołądka;
  • Uczucie sytości na dłużej;
  • Niwelacja spadku formy.

Co to oznacza dla Ciebie?

Niedobory energii objawiające się nagłym opadaniem z sił czy wyczerpaniem fizycznym oraz psychicznym, bardzo często biorą się z nagłego spadku poziomu cukru we krwi. Aby ich uniknąć, a tym samym nie obciążać niepotrzebnie swojego organizmu sztucznymi źródłami energii, lepiej sięgnąć po naturalne produkty. Program Mama pełna energii to zestaw aż trzech takich właśnie produktów. Jeden z nich – czyli Koktajl Odżywczy – to wręcz odpowiednik jednego treściwego posiłku w ciągu dnia. Naturalna guarana wyposaża mamę w dodatkową energię i pobudza uczucie witalności, zaś herbatka rozpuszczalna ma doskonały wpływ na koncentrację, dzięki czemu łatwiej o uwagę i czujność w czasie zabawy z dzieckiem.

SKŁAD PROGRAMU

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 550 g

Pyszny, sycący i zrównoważony posiłek, bogaty w proteiny białka sojowego. Dostarcza witaminy, minerały i błonnik dietetyczny, a także węglowodany, które pomagają w regulacji cukru we krwi, jednocześnie utrzymując odpowiedni poziom energii przez cały dzień.

 

NRG - Naturalna Guarana

NRG - Naturalna Guarana

Naturalna Guarana to suplement diety w postaci tabletek lub rozpuszczalnej herbatki na bazie guarany. Ta egzotyczna roślina posiada doskonałe właściwości pobudzające. Jej działanie porównuje się do kofeiny z tą jednak różnicą, że guarana nie obciąża tak naszego żołądka. Preparaty Herbalife przygotowane w oparciu o ten właśnie składnik, dostarczają nam solidnej dawki energii na cały dzień.

 

Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna

Herbatka Rozpuszczalna (opcjonalnie: 50 g lub 100 g)

Rozpuszczalna Herbatka Herbalife pozwoli Ci zachować trzeźwość umysłu i rześkość ciała przez cały długi dzień. To doskonała alternatywa dla kawy czy sztucznie słodzonych gazowanych napojów. Jedna jej dawka to zaledwie 6kcal dzięki czemu można sięgać po nią bez obaw o swoją wagę. Dostarcza bardzo ciekawych i wyrazistych walorów smakowych. Jej delikatny aromat i wyrazista barwa, wprowadzą Cię zawsze w doskonały nastrój.

 

PRZEPISY NA KOKTAJLE

Przepisy na koktajle Herbalife

Każdy koktajl opracowano tak, aby stanowił przyjemność dla kubków smakowych i ciała. Ponadto wszystkie z nich z każdym kolejnym przepysznym łykiem dostarczają składniki odżywcze, których potrzebujesz. Odkrywaj koktajl za koktajlem, z których każdy smakuje tak dobrze jak wygląda, a zarazem wymaga minimalnej ilości przygotowań. Korzystaj z przepisów i prowadź dalej swój zdrowy i aktywny tryb życia – my zajmiemy się koktajlami.

Pobierz katalog z przepisami na koktajle Herbalife
Stwórz swój własny koktajl Herbalife
Biblioteka filmów z przepisami na koktajle Herbalife
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl