do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

NRG Herbalife - Naturalna Guarana

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI

Skontaktujemy sie z Toba i aktywujemy Twoje Konto Stałego Klienta, zapewniając tym samym stały dostęp do cen i możliwości składania zamówień.

SZYBKIE ZAMÓWIENIE 501 778 522

Dlaczego nie widzę ceny?

Opis

NRG Herbalife - Naturalna Guarana to suplement diety w postaci tabletek na bazie guarany. Ta egzotyczna roślina posiada doskonałe właściwości pobudzające. Jej działanie porównuje się do kofeiny z tą jednak różnicą, że guarana nie obciąża tak naszego żołądka. Preparaty Herbalife przygotowane w oparciu o ten właśnie składnik, dostarczają nam solidnej dawki energii na cały dzień. Pomagają również w uzupełnieniu jej niedoborów.

 

Preparat wspiera zdrowe odżywianie

 

ZAWARTOŚĆ: 60 tabletek

NRG Naturalna Guarana Herbalife - Herbatka - Etykieta Produktu

 

Produkty powiązane

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Szybka pomoc w stanach wyczerpania i osłabienia;
  • Doskonała alternatywa dla kawy;
  • Łagodna dla żołądka;
  • Bardzo szybkie działanie;
  • Poprawia koncentrację;
  • Zmniejsza uczucie senności;
  • Zwiększa odporność fizyczną i psychiczną;
  • Polecana dla osób długo pracujących nocą;
  • Pomocna również w czasie wyczerpujących treningów fizycznych;
  • Działa orzeźwiająco.

Co to oznacza dla Ciebie?

Bywają dni, kiedy musimy pilnie wykonać jakąś pracę fizyczną lub umysłową. Niestety stres działa na nas demobilizująco. Kolejna filiżanka kawy to obciążenie zarówno dla serca, jak i całego organizmu. Dlatego też Herbalife przygotował specjalny suplement diety - w postaci tabletek - który działa jak naturalny środek energetyzujący. NRG Herbalife - Naturalna Guarana to również ogromna pomoc dla osób na restrykcyjnych dietach redukcyjnych - mniejsza ilość kalorii może wywoływać uczucie zmęczenia lub senności, a także dla ostro trenujących - guarana likwiduje szybko i skutecznie uczucie zmęczenia na długi czas. Można ją traktować jako alternatywę dla popularnej kawy.

STOSOWANIE

2 do 4 tabletek dziennie (ze względu na działanie pobudzające, nie należy przekraczać zalecanej dawki).

Uwaga: Nie zażywać na noc. Daje bardzo mocny efekt w połączeniu ze stosowaniem Schizandra Plus. Pierwsza tabletka może zadziałać słabo. Ludzie pijący dużo kawy mogą nie odczuwać efektu NRG. Jeśli chcą go odczuć muszą ograniczyć picie kawy.

PRZEPISY NA KOKTAJLE

Przepisy na koktajle Herbalife

Każdy koktajl opracowano tak, aby stanowił przyjemność dla kubków smakowych i ciała. Ponadto wszystkie z nich z każdym kolejnym przepysznym łykiem dostarczają składniki odżywcze, których potrzebujesz. Odkrywaj koktajl za koktajlem, z których każdy smakuje tak dobrze jak wygląda, a zarazem wymaga minimalnej ilości przygotowań. Korzystaj z przepisów i prowadź dalej swój zdrowy i aktywny tryb życia – my zajmiemy się koktajlami.

Pobierz katalog z przepisami na koktajle Herbalife
Stwórz swój własny koktajl Herbalife
Biblioteka filmów z przepisami na koktajle Herbalife
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl