O Herbalife - Informacje podstawowe

Herbalife International - siedziba główna

 

Herbalife to międzynarodowa firma sprzedaży bezpośredniej, oferująca odżywki proteinowe, proteinowe batoniki, suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne. Centrala Herbalife mieści się w Carson (Kalifornia, hrabstwo Los Angeles, USA).

Z Herbalife współpracuje ponad 2,0 milionami dystrybutorów w 91 krajach (grudzień 2013), którzy zarabiają na sprzedaży produktów i dodatkowych prowizjach wynikających ze struktury marketingu wielopoziomowego.

Herbalife jest globalną firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą suplementów diety, które pomagają ludziom w dążeniu do optymalnej sylwetki i zdrowia poprzez stosowanie suplementów i kreowanie aktywnego stylu życia. Niezmiennie Od 1980 roku produkty Herbalife są dostępne wyłącznie u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife w ponad 90 krajach świata.

Siedziba Herbalife w Polsce znajduje się w Jankach k. Warszawy przy ulicy Falenckiej 1B. Wiceprezesem Europy Centralnej i Wschodniej w tym w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji oraz na Łotwie, Litwie i w Estonii jest Konrad Szałkiewicz. Herbalife Polska Sp. z o.o. jest członkiem PSSB - Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Aderes siedziby głównej

Adres filii w Polsce

Herbalife International of America Inc.
18431 S Wilmington Ave
Carson, CA 90746
USA
Herbalife Polska - Centrum Dystrybucji
Janki, ul. Falencka 1B
05-090 Raszyn
Polska
  Herbalife EMEA - Centrum Finansowo-Operacyjne
ul. Puszkarska 7H
30-644 Kraków
Polska

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl