O Herbalife - marka i sponsoring

Marka i sponsoring Herbalife

Marka Herbalife

Herbalife każdego dnia tworzy coraz lepszy świat. Jakość życia milionów ludzi poprawiła się za sprawą naszych produktów i możliwości biznesu. Dzięki ogromnej pracy na rzecz jakości naszych produktów, Herbalife jest obecna na jeszcze większej liczbie rynków niż kiedykolwiek dotychczas.

Coraz więcej ludzi na świecie zna markę Herbalife. To wszystko dzięki ogromnej pracy firmy z wieloma znanymi i jednymi z najlepszych sportowców z wielu dyscyplin.

Firma jest wszechobecna niemal w każdych mediach na świecie nie wyłączając oczywiście mediów społecznościowych takich jak YotTube, Facebook czy Twitter. Poprzez media społecznościowe i globalne działania sponsorskie mocniej zaznacza swoją obecność na całym świecie. Logo Herbalife jest wszechobecne na wielu stadionach świata. Jesteśmy obecni w wielu news-ach dotyczących różnego rodzaju imprez sportowych. To wszystko sprawia, że coraz więcej ludzi z dnia na dzień poznaje Herbalife i nasze wartości. Sponsorowani przez nas wybitni sportowcy stosują produkty Herbalife24, by osiągać najlepsze wyniki w trakcie zawodów i na co dzień, a my pokazujemy całemu światu, jak wspierać zdrowy, aktywny styl życia.

Fundacja Herbalife

firma Herbalife angażuje się w wiele akcji charytatywnych i programów przeznaczonych do zmiany naszego świata na lepsze. Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że jesteśmy w stanie pomagać innym. Jesteśmy zaangażowany w zmienianie życia ludzi poprzez lepsze odżywianie i możliwości biznesowe, Herbalife stara się uczynić świat lepszym miejscem. Wspieramy także aktywność społeczną dzięki naszym programom Casa Herbalife w ramach Herbalife Family Fundation (HFF), które zapewniają zdrowe odżywianie ponad 16 000 dzieci w ponad 40 krajach. Cały czas inwestujemy w badania, rozwój i ulepszanie procesów produkcji, aby nasi klienci mieli jeszcze większa pewność, że stosują doskonałe produkty.

Herbalife stawia na sponsorowanie sportu

Odkąd w 2007 roku Herbalife została oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego LA Galaxy, sponsorowanie sportowców i wydarzeń sportowych stało się znaczącym elementem marketingowej strategii naszej firmy, co zaowocowało jeszcze lepszą rozpoznawalnością naszego logo i marki Herbalife. Ale sponsorowanie to coś więcej niż wybór "znanego nazwiska" i przekazywanie mu pieniędzy.

Herbalife w świecie sportu

Kluczem do sukcesu jest pewność, że relacje, jakie nawiązujemy, odzwierciedlają wartości i filozofię firmy. Herbalife nieustannie się rozwija i ewoluuje, dlatego rozwijamy także nasz program sponsorski w regionie EMEA. Program sponsorski cały czas się rozwija obejmując wielu sportowców (rok 2013 ponad 200 sportowców i wydarzeń sportowych) i klubów sportowych.

Herbalife jest sponsorem odżywczym Cristiano Ronaldo

Poza ustawiczną współpracą z wieloma sportowcami oraz klubami ostatnio firma współpracowała z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie Leo Messim. Obecnie Herbalife zawiązała ścisłą rozszerzoną współpracę będąc zarazem wyłącznym Sponsorem Odżywczym z laureatem plebiscytu na najlepszego piłkarza Europy Cristiano Ronaldo. Rozszerzenie współpracy ma obejmować zaawansowane badania nad udoskonaleniem obecnych suplementów diety dla sportowców oraz wprowadzenie w przyszłości wspólnej nowej linii produktów przeznaczonych dla aktywnych sportowców.

Herbalife sponsoruje indywidualnych sportowców

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat relacji pomiędzy Herbalife a światem sportu? odwiedź na specjalny serwis poświęcony głównie marce Herbalife24 - KLIKNIJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl