O Herbalife - odżywianie i nauka

Odżywianie i nauka Herbalife

Jakość i Produkcja

Produkty Herbalife słyną ze swojej jakości i skuteczności działania. Aby utrzymać pozycję światowego lidera w dziedzinie odżywiania, firma Herbalife cały czas tworzy innowacyjne produkty poparte wiedzą naukową, które odpowiadają najwyższym standardom rozwoju i produkcji.

Jakość produktów Herbalife poparta jest nauką i badaniami, a ich kluczowe korzyści odżywcze biorą się ze wspaniałych składników. Od nasion do pokarmu, starannie dobieramy i oceniamy składniki, aby zapewnić najlepszą wartość i rezultaty dla naszych klientów. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z pełnym spektrum naturalnych związków występujących w ekstrakcie z zielonej herbaty zawartym w Herbatce Rozpuszczalnej czy z kwasami tłuszczowymi w wspierającymi zdrowe serce, w kapsułkach Herbalifeline, produkty Herbalife są wspierane solidnymi badaniami.

Produkty Herbalife wytwarzane są w wysokiej jakości standardach w nowoczesnych zakładach posiadających najbardziej nowoczesny sprzęt. Procedury kompleksowego zapewnienia jakości w Herbalife dotyczą wszystkich naszych producentów na całym świecie. Zaangażowanie Herbalife w jakość zaczyna się już podczas opracowywania formuły w naszym Dziale Innowacji i Produkcji Herbalife (H.I.M) pod ścisłą obserwację naukową.

Proces produkcji suplementów diety w Herbalife Proces produkcji suplementów diety w Herbalife Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
     
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife Proces produkcji suplementów diety w Herbalife Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
     
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife Proces produkcji suplementów diety w Herbalife Proces produkcji suplementów diety w Herbalife

 Poznaj pełny proces produkcji suplementów diety w Herbalife Poznaj pełny proces produkcji suplementów diety Herbalife

Zaplecze Naukowe Herbalife

Zespół światowej sławy naukowców i ekspertów z dziedziny odżywiania bierze udział w tworzeniu i testowaniu produktów Herbalife. Gwarantuje także, że nowe produkty są najwyższej jakości i zawierają najlepsze składniki. Dodatkowo Herbalife sponsoruje innowacyjne badania poświęcone odżywianiu, prowadzone na renomowanych uczelniach na całym świecie.

Rada Naukowa Herbalife

Laboratorium Odżywiania Komórkowego i Molekularnego

Laboratorium Odżywiania Molekularnego Herbalife im. Marka Hughes przy Uniwersytecie UCLA w Los Angeles w Kalifornii otwarte zostało dzięki hojnej dotacji przekazanej przez Herbalife. Jego misją jest przeniesienie nauki o odżywianiu na nowy poziom zrozumienia przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Laboratorium Herbalife na Uniwersytecie UCLA California

Herbalife może realizować zobowiązania dotyczące dostarczania wiodących na rynku produktów wellness, dzięki prowadzonym przez firmę badaniom nad rozwojem nauki o odżywianiu. Herbalife współpracuje w tej dziedzinie z utworzoną Radą Naukową Herbalife oraz Laboratorium Odżywiania Komórkowego & Molekularnego im. Marka Hughes. Naukowcy z Rady Naukowej Herbalife nadzorują przełomowe badania dotyczące wykorzystania produktów odżywczych do poprawy zdrowia i kontroli wagi. Dzięki badaniom nad synergicznym łączeniem ziół stanowią siłę napędową rozwoju naszych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl