• promocja

Odchudzanie bez uczucia głodu

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI

Skontaktujemy sie z Toba i aktywujemy Twoje Konto Stałego Klienta, zapewniając tym samym stały dostęp do cen i możliwości składania zamówień.

SZYBKIE ZAMÓWIENIE 501 778 522

Dlaczego nie widzę ceny?

Opis

Informacja o Programie Herbalife

 

Program redukcyjny dla osób, które obawiają się nieopanowanego uczucia głodu w czasie diety. Odchudzanie bez uczucia głodu to zestaw trzech, odpowiednio dobranych i właściwie zbilansowanych preparatów Herbalife. Wszystkie są niskokaloryczne i ułatwiają gubienie kilogramów bez przykrego uczucia głodu. Wchodzące w skład zestawu preparaty, zapewniają uczucie sytości na długi czas. Ponadto przyspieszają szybkość spalania tkanki tłuszczowej i ułatwiają jej zmianę w masę mięśniową. Mają też korzystny wpływ na układ trawienny.

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Efektywna i szybka, a przy tym bezpieczna utrata wagi;
  • Redukcja tkanki tłuszczowej;
  • Pomoc w budowaniu masy mięśniowej;
  • Idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie lubi się głodzić;
  • Doskonała pomoc dla osób, które po raz pierwszy rozpoczynają swoją przygodę z odchudzaniem;
  • Brak konieczności liczenia kalorii;
  • Uzupełnienie niedoborów wapnia i błonnika;
  • Szybkie efekty;
  • Wsparcie dla układu pokarmowego i żołądka.

Co to oznacza dla Ciebie?

Odchudzanie bez uczucia głodu to specyficzny program proponowany wszystkim, którzy obawiają się, że będą chodzili głodni i w końcu nie zapanują nad apetytem. Składniki zestawu zostały bowiem tak dobrane, by nie wystąpił u nas tak zwany efekt „wilczego apetytu“ czyli napadów głodu. Dodatkowo - jeśli zdecydujemy się na włączenie w trakcie jego trwania - aktywności fizycznej, możemy liczyć na szybsze i bardziej widoczne efekty.

SKŁAD PROGRAMU

 

Koktajl Odżywczy Herbalife Formuła 1

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 550 g

Koktajl Herbalife jest naukowo opracowanym koktajlem, dostarczającym wszystkie składniki odżywcze, które powinny się znajdować w dobrze zbilansowanym posiłku. Dostarcza on wysokiej jakości białko sojowe, zdrowe węglowodany, błonnik dietetyczny, witaminy, minerały, aminokwasy i inne składniki odżywcze, by dać komórkom Twojego organizmu wszystko, czego potrzebują dla zachowania optymalnego zdrowia.

 

Błonnik i Zioła

Błonnik i Zioła

Nasza dieta zawiera coraz mniej błonnika naturalnego, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. W przypadku niedostatecznej ilości błonnika w diecie, powinniśmy rozważyć uzupełnianie tego składnika w formie suplementu diety. Błonnik ma zdolność wiązania płynów, dzięki czemu powiększa swoje wymiary i wypełnia żołądek zmniejszając tym samym nasz apetyt.

 

Formuła 3 - Błonnik i Zioła

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Proteiny to podstawowy budulec organizmów wszystkich żyjących istot. Nasze ciało w 25% składa się z protein. One same zaś zbudowane są z małych bloków zwanych aminokwasami. Istnieje dziewięć podstawowych aminokwasów potrzebnych organizmowi do optymalnego funkcjonowania oraz kilka innych aminokwasów, które nie są niezbędne, lecz korzystne.

 

PRZEPISY NA KOKTAJLE

Przepisy na koktajle Herbalife

Każdy koktajl opracowano tak, aby stanowił przyjemność dla kubków smakowych i ciała. Ponadto wszystkie z nich z każdym kolejnym przepysznym łykiem dostarczają składniki odżywcze, których potrzebujesz. Odkrywaj koktajl za koktajlem, z których każdy smakuje tak dobrze jak wygląda, a zarazem wymaga minimalnej ilości przygotowań. Korzystaj z przepisów i prowadź dalej swój zdrowy i aktywny tryb życia – my zajmiemy się koktajlami.

Pobierz katalog z przepisami na koktajle Herbalife
Stwórz swój własny koktajl Herbalife
Biblioteka filmów z przepisami na koktajle Herbalife
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl