Okres trwania diety

Gdy otrzymasz dobrane specjalnie dla Ciebie produkty wraz z planem żywieniowym nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie.

Konsultant będzie się z Tobą kontaktował raz w tygodniu, aby przeprowadzić wywiad na temat postępu kuracji.

W założonej specjalnie dla Ciebie kartotece, będą odnotowywane postępy utraty wagi i centymetrów w obwodach ciała.

Konsultant będzie na bieżąco również wspierał Cię w czasie kuracji, doradzając jak wytrwać w diecie. Okres kuracji HerbalifeMożesz konsultować się ze swoim doradcą w dowolnej chwili, gdy będziesz mieć jakieś wątpliwości i pytania.

Twój osobisty doradca roztoczy nad Tobą indywidualną opiekę i zapewni Ci pełne, kompleksowe wsparcie. Będzie śledzić i analizować postępy odchudzania, podtrzymując jednocześnie w Tobie motywację do dalszej walki, która w procesie odchudzania jest najważniejsza.

Możesz mieć pewność, że Program Kontroli Wagi Herbalife jaki Ci proponujemy może być skuteczny przy Twoim zaangażowaniu połączonym z uprawianiem sportu, oraz konsekwencją we wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

Suplementy, których skład to głównie mieszanka ziół, sprawiają, że podczas utraty zbędnych kilogramów zioła zawarte w produktach będą wspierać procesy oczyszczania organizmu. Natomiast witaminy i minerały będą wspierać prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego organizmu.

Produkty Herbalife zapewniają również uczucie sytości, co jest niezwykle ważne w wytrwaniu do końca czasu trwania diety, poprawiają samopoczucie i znacznie podnoszą witalność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl