do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Poprawa trawienia

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI

Skontaktujemy sie z Toba i aktywujemy Twoje Konto Stałego Klienta, zapewniając tym samym stały dostęp do cen i możliwości składania zamówień.

SZYBKIE ZAMÓWIENIE 501 778 522

Dlaczego nie widzę ceny?

Opis

Informacja o programie

 

To program dla wszystkich, którzy miewają problemy ze strony układów: trawiennego i pokarmowego oraz cierpią z powodu braku odpowiedniego poziomu płynów w ustroju. Poprawa trawienia jest programem działającym wszechstronnie. Dzięki temu można jednocześnie zadbać o kilka aspektów naszego zdrowia. Kluczową sprawą jest tu regulacja układu trawiennego i pomoc w usunięciu zalegających resztek pokarmu, co może znacznie utrudnić i zaburzyć właściwą pracę całego ustroju. Stajemy się wtedy ociężali i niechętni do wykonywania jakichkolwiek czynności. Program pomaga też w usunięciu problemu odwodnienia ustroju, co też może być przyczyną niewłaściwej pracy układu trawiennego.


Poprawa trawienia to zestaw 4 preparatów, których zadaniem jest:

 • Regeneracja sił fizycznych i obronnych całego ustroju;
 • Wyciszenie układu pokarmowego;
 • Uzupełnienie niedoboru błonnika pokarmowego;
 • Uregulowanie poziomu błonnika pokarmowego;
 • Dostarczenie organizmowi energii niezbędnej dla prawidłowego funkcjonowania przez cały dzień.
do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

 • Usprawnienie trawienia;
 • Wyciszenie żołądka;
 • Przywrócenie właściwego poziomu nawodnienia organizmu;
 • Uzupełnienie niedoboru błonnika pokarmowego;
 • Wyrównanie poziomu błonnika pokarmowego (nadmiar może wywoływać np. zatwardzenia);
 • Ustabilizowanie pracy całego organizmu;
 • Regeneracja sił;
 • Naturalny szybki zastrzyk energii na cały dzień;
 • Alternatywa dla kawy, herbaty, a także sztucznie słodzonych napojów.

Co to oznacza dla Ciebie?

Biegunki, zatwardzenia, wzdęcia - to najczęstsze problemy ze strony układu trawiennego. Wynikają one najczęściej z powodu zaburzeń jego pracy. Często są też przyczyną odwodnienia organizmu. To z kolei wiąże się z niewłaściwą dietą. Codzienny styl życia - stres, zabieganie - nierzadko utrudniają nam zadbanie o układ trawienny. Stąd też potrzeba powstania programu, który pomógłby kompleksowo zadbać o siebie.

SKŁAD PROGRAMU

Napój aloesowy

Napój Aloesowo-Ziołowy

Ten orzeźwiający napój pomaga uspokoić system trawienny. Stanowi koncentrat wyciągu z samego środka aloesu pospolitego (aloe vera), uzyskany unikalną technologią zimnej destylacji, a ponadto zawiera mnóstwo ważnych enzymów, aminokwasów i witamin. Zawiera dużo wapnia i magnezu oraz jest źródłem witaminy A.

 

Błonnik i Zioła

Błonnik i Zioła

To połączenie błonnika owsianego i wyselekcjonowanych ziół, które działając razem wspierają eliminację produktów przemiany materii ze spożywanego jedzenia. Oczyszczony układ trawienny może funkcjonować bardziej efektywnie, może także zapewnić lepsze wchłanianie składników odżywczych pochodzących z pożywienia. Niedobór błonnika jest główną przyczyną licznych problemów związanych z trawieniem.

 

Cell Activator

Cell Activator

Jest wyjątkową formułą suplementacyjną zawierająca mikroelementy oraz kombinację 12 składników botanicznych, szczególnie potrzebnych do utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej całego organizmu.

 

Herbatka rozpuszczalna 50g - oryginalna

Herbatka Rozpuszczalna (opcjonalnie: 50 g lub 100 g)

Odżywcza herbatka ziołowa stanowiąca zdrowszą alternatywę tradycyjnej herbaty, kawy czy napojów bezalkoholowych. Oprócz bogatej w przeciwutleniacze zielonej herbaty zawiera także zioła. Jednym z nich jest mający właściwości antyoksydacyjne, bogaty we flawonoidy wyciąg ze skórki cytryny.

 

PRZEPISY NA KOKTAJLE

Przepisy na koktajle Herbalife

Każdy koktajl opracowano tak, aby stanowił przyjemność dla kubków smakowych i ciała. Ponadto wszystkie z nich z każdym kolejnym przepysznym łykiem dostarczają składniki odżywcze, których potrzebujesz. Odkrywaj koktajl za koktajlem, z których każdy smakuje tak dobrze jak wygląda, a zarazem wymaga minimalnej ilości przygotowań. Korzystaj z przepisów i prowadź dalej swój zdrowy i aktywny tryb życia – my zajmiemy się koktajlami.

Pobierz katalog z przepisami na koktajle Herbalife
Stwórz swój własny koktajl Herbalife
Biblioteka filmów z przepisami na koktajle Herbalife
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl