do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Program podstawowy odżywczy

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI

Skontaktujemy sie z Toba i aktywujemy Twoje Konto Stałego Klienta, zapewniając tym samym stały dostęp do cen i możliwości składania zamówień.

SZYBKIE ZAMÓWIENIE 501 778 522

Dlaczego nie widzę ceny?

Opis

Informacja o programie

 

Doskonały i zdrowy sposób na dostarczenie organizmowi wszystkiego, co najważniejsze, by mógł prawidłowo funkcjonować. Program składa się z 3-ech komponentów. Rolą każdego z nich jest dostarczenie ustrojowi odpowiedniej, dziennej dawki niezbędnych składników odżywczych. Ponieważ skład poszczególnych preparatów opiera się na naturalnym białku sojowym, wegetarianie nie muszą obawiać się o zaburzenie sposobu swojego odżywiania. Program ma za zadanie uzupełnić wszelkie niedobory. Jego plusem jest możliwość zastąpienia przy pomocy Koktajlu Odżywczego jednego a nawet dwóch posiłków w ciągu dnia.

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

 • Smaczny i zdrowy sposób na wyrównanie wszelkich niedoborów składników o wysokiej wartości odżywczej;
 • Prostota przygotowania;
 • Łatwa kontrola wagi – masy ciała;
 • Duży wybór smaków;
 • Wsparcie dla kości i zębów;
 • Pożywienie dla mięśni;
 • Utrzymanie dobrego samopoczucia w ciągu całego dnia;
 • Komplet niezbędnych witamin;
 • Wyrównanie niedoborów energetycznych;
 • Wsparcie dla układu nerwowego;
 • Wsparcie dla układu immunologicznego;
 • Pomoc w walce z wolnymi rodnikami.

Co to oznacza dla Ciebie?

Dieta wegetariańska nie zawsze pozwala na dostarczenie ustrojowi dokładnie tego, co jest mu potrzebne. Niedobór witamin czy minerałów, może doprowadzić do osłabienia kondycji fizycznej i psychicznej. Może też zaburzyć funkcjonowanie układu immunologicznego. I właśnie dlatego powstał ten właśnie Program Podstawowy Odżywczy. Jego zadaniem jest wyposażenie ustroju w komplet niezbędnych dla niego składników odżywczych. Dzięki temu łatwiej o dobry nastrój oraz energię w ciągu całego długiego dnia. Program ten sprzyja też utrzymaniu właściwej wagi. Osoby, które intensywnie trenują a są na diecie wegetariańskiej, mogą liczyć, że dzięki temu programowi szybciej zbudują masę mięśniową beztłuszczową.

SKŁAD PROGRAMU

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy

Formuła 1 - Koktajl Odżywczy 550 g

Zdrowy i pożywny posiłek, dostarcza organizmowi podstawowe składniki odżywcze /witaminy i minerały/ i zbilansowaną kompozycję białka sojowego a także węglowodany pochodzenia roślinnego co w efekcie daje pełnowartościowy, zdrowy posiłek. Dostarcza idealnie zrównoważone białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, minerały i błonnik.

 

 

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Formuła 3 - Odżywka Białkowa

Odżywka białkowa dostarcza mieszankę łatwo przyswajalnej serwatki i białka sojowego. Soja jest rośliną dostarczającą najwyższej jakości białko. Kluczowy produkt przy kontroli wagi i dbałości o zdrowie, wspomaga odnowę mięśni i przyczynia się do lepszego stanu kości.

 

Formuła 2 Multiwitaminy

Formuła 2 - zestaw witamin i minerałów (opcjonalnie: dla kobiet lub dla mężczyzn)

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.

 

PRZEPISY NA KOKTAJLE

Przepisy na koktajle Herbalife

Każdy koktajl opracowano tak, aby stanowił przyjemność dla kubków smakowych i ciała. Ponadto wszystkie z nich z każdym kolejnym przepysznym łykiem dostarczają składniki odżywcze, których potrzebujesz. Odkrywaj koktajl za koktajlem, z których każdy smakuje tak dobrze jak wygląda, a zarazem wymaga minimalnej ilości przygotowań. Korzystaj z przepisów i prowadź dalej swój zdrowy i aktywny tryb życia – my zajmiemy się koktajlami.

Pobierz katalog z przepisami na koktajle Herbalife
Stwórz swój własny koktajl Herbalife
Biblioteka filmów z przepisami na koktajle Herbalife
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl