do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk

Program zdrowe serce

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI

Skontaktujemy sie z Toba i aktywujemy Twoje Konto Stałego Klienta, zapewniając tym samym stały dostęp do cen i możliwości składania zamówień.

SZYBKIE ZAMÓWIENIE 501 778 522

Dlaczego nie widzę ceny?

Opis

Informacja o programie

 

Ten program zadba kompleksowo o ogólną kondycję Twojego serca. Wchodzące w jego skład preparaty, dostarczają Ci odpowiedniej ilości energii, zastępując obciążającą serce kofeinę. Ponadto regulują one pracę układu nerwowego, co jednocześnie odciąża układ sercowo-naczyniowy. Pomagają też redukować tkankę tłuszczową, jak kilogramy. Oznacza to, że odtłuszczają też serce, a przez kontrolowanie wagi - przywracają mu właściwy rytm.

 

Ważna informacja

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Prosty sposób na skomponowanie odżywczego i pełnowartościowego posiłku;
  • Alternatywa dla kofeiny, która w nadmiarze może szkodzić sercu;
  • Wsparcie dla kontroli wagi;
  • Bezpieczne wsparcie dla układu sercowo - naczyniowego;
  • Idealne rozwiązanie dla zabieganych i żyjących w ciągłym stresie;
  • Doskonały sposób na wyrównanie niedoborów ważnych dla prawidłowej pracy serca i układu sercowo - naczyniowego składników.

Co to oznacza dla Ciebie?

Serce to jeden z najważniejszych organów ludzkich. Dlatego należy o nie odpowiednio dbać, zachowując właściwą dietę a także pilnując masy ciała. Bez właściwego wsparcia, może okazać się to zbyt trudnym zadaniem. Dlatego też Herbalife przygotowało ten specjalny Program zdrowe serce. W jego skład wchodzą preparaty, które działają kompleksowo. Po pierwsze - pomagają tworzyć przynajmniej 1 lub 2 całkowicie bezpieczne dla Twojego serca (jak i żołądka) posiłki. Po drugie - wspierają wydolność układu sercowo - naczyniowego. Między innymi dlatego, że można nimi zastąpić filiżankę kawy. Po trzecie - pomagają trzymać w ryzach kilogramy. Im ich mniej, tym lżej jest naszemu sercu. I po czwarte - pomagają w spalaniu czy też redukowaniu tłuszczu, który również stanowi w nadmiarze obciążenie dla serca.

SKŁAD PROGRAMU

Niteworks

Niteworks

Produkt, którego twórcą jest prof. Louis Ignarro, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Kluczowy produkt w programie Zdrowe serce, dostarcza podstawowe aminokwasy, które wspomagają naturalną produkcję tlenku azotu, a także korzystne antyoksydanty.

 

Herbalifeline Max

Herbalifeline Max

To jedno z najlepszych źródeł omega-3, które wspiera optymalne i zdrowe odżywianie. Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w Herbalifeline Max Herbalife pomogą utrzymać dobre samopoczucie psychiczne i zdrowe serce. Produkt polecany wszystkim, którzy chcieliby w naturalny sposób zadbać o swoje zdrowie. Omega 3 jest przeznaczona także dla osób, których dieta jest uboga w tłuste ryby morskie, które są największym źródłem kwasów tłuszczowych.

 

PRZEPISY NA KOKTAJLE

Przepisy na koktajle Herbalife

Każdy koktajl opracowano tak, aby stanowił przyjemność dla kubków smakowych i ciała. Ponadto wszystkie z nich z każdym kolejnym przepysznym łykiem dostarczają składniki odżywcze, których potrzebujesz. Odkrywaj koktajl za koktajlem, z których każdy smakuje tak dobrze jak wygląda, a zarazem wymaga minimalnej ilości przygotowań. Korzystaj z przepisów i prowadź dalej swój zdrowy i aktywny tryb życia – my zajmiemy się koktajlami.

Pobierz katalog z przepisami na koktajle Herbalife
Stwórz swój własny koktajl Herbalife
Biblioteka filmów z przepisami na koktajle Herbalife
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl