Spokojny sen
  • promocja

Spokojny sen

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI

Skontaktujemy sie z Toba i aktywujemy Twoje Konto Stałego Klienta, zapewniając tym samym stały dostęp do cen i możliwości składania zamówień.

SZYBKIE ZAMÓWIENIE 501 778 522

Dlaczego nie widzę ceny?

Opis

Informacja o programie

 

To zestaw dwóch specjalnie wyselekcjonowanych preparatów, które są w stanie zapewnić osobie starszej spokojny sen oraz zadbać o ich serce. Program Spokojny sen to program pomagający starszej osobie w szybszej regeneracji jej sił witalnych w czasie spoczynku. Ponadto pobudza on w czasie snu wytwarzanie tlenku azotu, który jest szalenie ważnym składnikiem, stymulującym prawidłową pracę serca.

do góry

KLUCZOWE KORZYŚCI

  • Zapewnienie spokojnego i niczym niezakłóconego snu;
  • Likwidacja problemów związanych z bezsennością;
  • Regeneracja sił witalnych;
  • Silniejsze serce;
  • Zwiększenie poziomu wydolności organizmu - w tym serca;
  • Poprawa stanu układu sercowo-naczyniowego;
  • Wysoka przyswajalność składników poszczególnych preparatów;
  • 100% bezpieczeństwo dla starszego ustroju;
  • Szybki i naturalny sposób na regenerację wyczerpanego organizmu.

Co to oznacza dla Ciebie?

Zdrowy sen to podstawa bez której trudno wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie w ciągu dnia. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Sen może zaburzyć zarówno stres, jak i ... nadmierne zmęczenie. Można temu jednak zapobiec poprzez zastosowanie programu Spokojny sen od Herbalife. Sporą zaletą tego programu jest również fakt, że działa on ochronnie na serce, jak i na cały układ sercowo - naczyniowy.

SKŁAD PROGRAMU

Niteworks

Niteworks

Produkt, którego twórcą jest prof. Louis Ignarro, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Kluczowy produkt w programie Zdrowe serce, dostarcza podstawowe aminokwasy, które wspomagają naturalną produkcję tlenku azotu, a także korzystne antyoksydanty.

 

Cell Activator

Cell Activator

Suplement diety o wszechstronnym działaniu. Cell Activator jest wyjątkową formuła suplementacyjną zawierająca mikroelementy oraz kombinację 12 składników botanicznych, szczególnie potrzebnych do utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej całego organizmu. To nowoczesny zestaw naturalnych mikroelementów i składników botanicznych, uzupełniający odżywianie na poziomie komórkowym.

 

PRZEPISY NA KOKTAJLE

Przepisy na koktajle Herbalife

Każdy koktajl opracowano tak, aby stanowił przyjemność dla kubków smakowych i ciała. Ponadto wszystkie z nich z każdym kolejnym przepysznym łykiem dostarczają składniki odżywcze, których potrzebujesz. Odkrywaj koktajl za koktajlem, z których każdy smakuje tak dobrze jak wygląda, a zarazem wymaga minimalnej ilości przygotowań. Korzystaj z przepisów i prowadź dalej swój zdrowy i aktywny tryb życia – my zajmiemy się koktajlami.

Pobierz katalog z przepisami na koktajle Herbalife
Stwórz swój własny koktajl Herbalife
Biblioteka filmów z przepisami na koktajle Herbalife
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl