Utrzymanie wagi

Utrata zbędnych kilogramów zawsze przynosi ogromną radość i satysfakcję. Moment zakończenia odchudzania jest jednak najtrudniejszym etapem, w czasie którego wiele osób dosięga efekt jojo.

Organizm potrzebuje czasu na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji i uregulowanie metabolizmu, na takim poziomie, który pozwoli utrzymać osiągniętą wagę. Nagły powrót do starych nawyków żywieniowych to najgorsze co można zrobić.

Utrzymanie efektu kuracji z HerbalifePo osiągnięciu celu, zaleca się przejście na dietę stabilizującą, przy czym program na podtrzymanie wagi powinien trwać mniej więcej tak długo, jak czas w jakim doszło do nagromadzenia zbędnych kilogramów.

Podczas odchudzania z naszym programem, nabierzesz zdrowych nawyków żywieniowych, a w odpowiednim czasie konsultant do Ci wskazówki na temat tego, jak zachować uzyskaną wagę ciała i ustrzec się efektu jojo po zakończeniu programu.

Nauczymy Cię utrzymywać wagę ciała zarówno z uwzględnieniem, jak i z pominięciem suplementów. Z doświadczenia jednak wiemy, że nasi klienci bardzo często wprowadzają produkty Herbalife, które zalecamy na czas stabilizacji wagi, do swojego jadłospisu na dużo dłuższy czas niż sugerujemy, gdyż wyglądają i czują się po nich bardzo dobrze.

Pamiętaj, decyzja jaką teraz podejmiesz, może być najlepszą decyzją twojego życia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl