Pakiet Partnerski Herbalife

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI

Skontaktujemy sie z Toba i aktywujemy Twoje Konto Stałego Klienta, zapewniając tym samym stały dostęp do cen i możliwości składania zamówień.

SZYBKIE ZAMÓWIENIE 501 778 522

Dlaczego nie widzę ceny?

Opis

Pakiet Partnerski Herbalife to początek drogi do Twojego osobistego i zawodowego sukcesu. Zestaw zawiera materiały informacyjne na temat biznesu, podstawowe bazowe produkty Herbalife oraz licencje dystrybutorską.

Współpraca z firmą Herbalife daje Ci wielkie możliwości na zmianę statusu oraz stylu życia. To miejsce, gdzie możesz wykorzystać drzemiące w Tobie od zawsze możliwości lub miejsce, gdzie masz szansę na zdobycie wiedzy, która pozwoli na osiągnięcie sukcesu finansowego. Herbalife to jeden z najlepszych planów marketingowych, który został opracowany w taki sposób, by maksymalizować nagrody uzyskiwane za wysiłek włożony w pracę i dawać natychmiastowe i stałe dochody.

 • Nie musisz chodzić do biura, żeby pracować;
 • Możesz być swoim szefem i pracować w domu;
 • Możesz zaoszczędzić wiele czasu dla siebie i rodziny;
 • Korzystasz z szerokiej gamy suplementów na naturalnej bazie na warunkach preferencyjnych;
 • Oferujesz swoim klientom najlepsze produkty na rynku a zarazem prosty sposób kontroli wagi i zdrowego stylu życia;
 • Zmieniając życie innych masz niepowtarzalną szansę na zmianę swojego życia na lepsze.

W zależności od opcji zestawu wewnątrz otrzymujesz:

PAKIET PARTNERSKI HERBALIFE

 • Formuła 1 – Koktajl Odżywczy o smaku waniliowym
Otrzymujesz również
 • obszerne materiały informacyjne oraz filmy DVD na temat produktów oraz ich zastosowania, możliwości podjęcia biznesu w ramach firmy Herbalife
 • Licencję Herbalife dającą prawo do zakupu z rabatem (lub odsprzedaży w momencie podjęcia decyzji o dystrybucji) wszystkich produktów firmy Herbalife w Polsce i ponad 80-ciu krajach świata. Przedmiotowa umowa obowiązuje przez 1 rok o d jej podpisania i jest automatycznie przedłużona po dokonaniu opłaty manipulacyjnej.

Możliwości finansowe

Nawiązanie współpracy z Herbalife International daje możliwość rozwinięcia własnego biznesu opartego na pracy w domu. Możesz w ten sposób dorobić do swojej pensji. Możesz traktować ten biznes jako podstawowe źródło dochodu. Niezależnie od Twoich motywów, przekonasz się, że można pracować efektywnie i komfortowo - a co najważniejsze - na własny rachunek.

Rozpoczęcie biznesu

Rozpoczęcie biznesu z firmą nie wiąże się z ryzykiem i dużymi kosztami rozpoczęcia działalności. Herbalife nie wymaga specjalnego wykształcenia ani doświadczenia w biznesie. Musisz jedynie wykazać się ukończeniem 18-go roku życia i chęcią do podjęcia nauki nowego zawodu. Szybko odkryjesz jak łatwo wykorzystać posiadane zdolności oraz stałą pomoc i wsparcie firmy do uzyskania pełnej kontroli nad swoim życiem zawodowym.

Więcej informacji?

Jeżeli chcesz się dowiedzieć:

 • Jak dokładnie wygląda współpraca;
 • Na jakie zarobki mogę liczyć w Herbalife;
 • Co należy dokładnie robić;
 • Czy jest to opłacalny biznes;
 • W jaki sposób firma Herbalife pomaga swoim Dystrybutorom.

KLIKNIJ - dowiedz się więcej na temat korzyści ze współpracy z Herbalife

Zadzwoń do nas i porozmawiaj bezpośrednio telefonicznie, numery tel. w dziale KONTAKT

Od czego rozpocząć?

Należy zacząć od zakupu Pakietu Partnerskiego Herbalife i podpisać licencję z firmą Herbalife.

Dwie formy zakupu Pakietu Partnerskiego Herbalife

Do niedawna Pakiet można było zakupić wyłącznie za pośrednictwem innego aktywnego Dystrybutora Herbalife zamawiając zestaw lub otrzymując go bezpośrednio. Wraz z międzynarodową ekspansją firmy i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych umożliwiono, teraz już w Polsce system elektronicznej (internetowej) rejestracji nowych Dystrybutorów wraz z zakupem Pakietu Partnerskiego.

Zakup w naszym sklepie

Zestaw możesz zakupić w sposób tradycyjny, jak do tej pory składając zamówienie u Dystrybutora, czyli w naszym sklepie internetowym. Za pośrednictwem wybranej opcji czyli kuriera GLS lub Poczty Polskiej dostarczymy paczkę zawierającą zamówiony zestaw.

Zakup Pakiet bezpośrednio w Centrali Herbalife Polska

Wybierając tę opcję za Pakiet Partnerski Herbalife możesz zapłacić od razu składając zamówienie bezpośrednio poprzez stronę internetową Herbalife Polska. Wypełniając specjalny formularz należy podać numer ID Dystrybutora oraz pierwsze trzy litery nazwiska Dystrybutora wprowadzającego (poniżej na buttonie), który zarazem stanie się Twoim bezpośrednim tzw. Sponsorem, czyli osobą, która wprowadzi Cię do świata Herbalife i na którą będzie zawsze można liczyć w razie potrzeby.

Dokonaj zakupu IBP w Herbalife Polska


do góry

PRZEPISY NA KOKTAJLE

Każdy koktajl opracowano tak, aby stanowił przyjemność dla kubków smakowych i ciała. Ponadto wszystkie z nich z każdym kolejnym przepysznym łykiem dostarczają składniki odżywcze, których potrzebujesz. Odkrywaj koktajl za koktajlem, z których każdy smakuje tak dobrze jak wygląda, a zarazem wymaga minimalnej ilości przygotowań. Korzystaj z przepisów i prowadź dalej swój zdrowy i aktywny tryb życia – my zajmiemy się koktajlami.

Pobierz katalog z przepisami na koktajle Herbalife
Stwórz swój własny koktajl Herbalife
Biblioteka filmów z przepisami na koktajle Herbalife
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl